Bir Dönemin Efsane Dizisi! Kurtlar Vadisi Kaos ile Geri Dönüyor.

03.01.2021
243
Bir Dönemin Efsane Dizisi! Kurtlar Vadisi Kaos ile Geri Dönüyor.

Osman Sınav tarafından yazılıp yönetilen, 15 Ocak 2003 Yılında Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan ve bir döneme damga vuran, Kurtlar Vadisi yeni adıyla tekrar televizyonlarda olacak, dizinin hangi kanalda ve ne zaman başlayacağı yazımızın devamında.

Necati Şaşmaz’ın başrolünü üstlendiği, 2003 yılından bu yana tüm dünyada sesini duyuran Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Terör ve Kurtlar Vadisi Pusu toplamda 399 bölümden oluşmaktadır.

Ülke içerisinde ve dışarıda meydana gelen olaylardan sonra yaşananlara tepki çekmek için 4 adet te filmi çekilmiştir. Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Filistin, Kurtlar Vadisi Gladio ve Son olarak ta Kurtlar Vadisi Vatan’dır.

2021 Yılına girdiğimiz şu günlerin, sevindirici haberi olan Kurtlar Vadisi Kaos, edindiğimiz bilgilere göre, 18 Şubat 2021 Perşembe günü, Show Tv ekranlarında bizlerle olacak.

Kurtlar Vadisi’nin Polat’ı Necati Şaşmaz, “Kurtlar Vadisi Kaos adında bir dizimiz olacak inşallah, Senaryosunu yazdık, yakın bir zamanda aslında şubat ayı gibi televizyon ekranlarında düşünüyoruz. Senaryosunun bir kaç bölümü yazıldı tabi ki gündemi yakalamak adına üzerinde değişiklikler olacaktır. Fragmanlarıyla birlikte yakın bir zamanda ekranlarda olacaktır.” dedi.

Neden Kaos Sorusuna ise Şaşmaz, “Aslında Kaos yönetimi diye bir ideoloji var, o ideolojide dünyayı kaos’a yönlendirip, kaos ile yönetmek denilebilir. Bizde bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz, derdini şimdiden anlatmaya çalışacağız. Kaos durumlarında elimizden Neler alınır?, Nelere karşı savaşmamız gerekir?, Nelerden muzdarip olabiliriz? Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız. Yakın coğrafyamızdaki, bütün değişen siyasi ve coğrafi denklemde, bizler nasıl duracağız? Nerede olacağız? Neler yaparız? Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Ayrıca global anlamda da, Myanmar’dan, Afganistan’dan, Makedonya ya hatta Amerika’ya uzanan hikayelerimiz olacak diye şimdiden müjde verebilirim.” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
Burak GÜZEL
Ufak tefek araştırmalar yapan, Dizi ve Filmleri takip etmeyi seven kişi. humeyraa.com Yazarı.
YORUMLAR

  1. Ali Arttırıcı dedi ki:

    Son günlerde aldığım en güzel haberlerden biri oldu. Televizyonda izlenebilecek çok az şey olduğu kanaatindeyim. Ama şuan aklımdaki tek soru acaba Polat’ı koronavirüs öldürebilir mi ? 😀